O firmie | Rozwiązania | Referencje | Kariera |Kontakt
  Drukowanie identyfikatorów
  • Przygotuj identyfikatory w 15 minut
  • Definiuj dowolne szablony graficzne
  • Przypisuj grupy uczestników do szablonów
  • Kontroluj liczbę i czas wydruku


Przygotowanie identyfikatorów

Nie jeden z nas spędził pół nocy przed wydarzeniem przygotowując identyfikatory dla setek uczestników. Gdybym wtedy mógł skorzystać z Coffee....
Moduł identyfikatorów daje Ci wspaniałe możliwości, ale przede wszystkim w sposób znaczący oszczędza Twój czas. Z tym modułem jesteś w stanie opracować, przygotować i wydrukować nawet 1000 identyfikatorów w 15 minut. Brzmi to nierealnie, ale na szczęście w przypadku Coffee jest to prawdziwe. Wszystko co musisz mieć to szablon graficzny identyfikatora i drukarkę na której będziesz je drukował.

Dowolne szablony graficzne

Moduł ten umożliwia wgranie dowolnej liczby szablonów graficznych w postaci plików JPG, GIF czy też PNG, które będą stanowić tło identyfikatora. Jeśli chcesz zróżnicować kolorystykę czy układ informacji w zależności od kategorii uczestnika (np. Prelegentów czy Sponsorów) to musisz opracować odpowiednią liczbę takich plików graficznych. Następnie korzystając z wizualnego kreatora musisz zdefiniować pola w których mają być nadrukowane personalizowane dane każdego z uczestników takie jak: imię, nazwisko, instytucja czy kraj. Możliwe jest także definiowanie pól z dowolnie wprowadzonym tekstem i uzależnienie ich drukowania od np. wykupionych opłat. Dzięki temu możesz w prosty sposób przygotować kupony na Lunch czy bilety na wycieczkę.

Wybór grupy uczestników

Po tym jak już zdefiniujesz odpowiednią do potrzeb liczbę szablonów identyfikatorów, kolejnym krokiem będzie przypisanie wybranej grupy uczestników do każdego z szablonów. Najczęściej przypisanie polega na wyfiltrowaniu uczestników z danej kategorii (np. Wystawca, Recenzent, Sponsor) i przypisaniu ich do odpowiedniego szablonu. Panel przypisywania dba także o to, żeby nie wydrukować kilku identyfikatorów dla jednego uczestnika, dzięki czemu proces przygotowania identyfikatorów można prowadzić iteracyjnie.

Historia wydruków

Aby w pełni obsłużyć proces generowania identyfikatorów Coffee udostępnia także panel historii wydruków tak abyś w dowolnym momencie mógł sprawdzić kto i kiedy drukował identyfikatory dla konkretnych uczestników. Może to zapobiec drukowaniu duplikatów, a także pozwoli szybko wyjaśniać ewentualnie nieścisłości.


       Dlaczego warto korzystać z modułu identyfikatorów ?
  
  Moduł identyfikatorów to niezastąpione narzędzie dla organizatorów w procesie generowania indywidualnych, personalizowanych identyfikatorów dla uczestników wydarzenia. Przygotowanie i wydruk setek identyfikatorów zajmie ci maksymalnie kilkanaście minut, co przekłada się na ogromną oszczędność Twojego cennego czasu.  


Kliknij aby zobaczyć więcejKliknij aby zobaczyć więcej