O firmie | Rozwiązania | Referencje | Kariera |Kontakt
  Obsługa recepcji na miejscu wydarzenia
  • Obsługa uczestników w trakcie wydarzenia
  • Automatyczna identyfikacja uczestników
  • Kontrola dostępu
  • Analizy aktywności uczestników


Rejestracja on-line to nie wszystko

Pomimo, że proces rejestracji on-line uczestników jest najważniejszym etapem każdego wydarzenia, to jednak bardzo ważna jest także sprawna obsługa uczestników na miejscu w trakcie trwania wydarzenia. System Coffee wychodzi naprzeciw tym potrzebom udostępniając moduł Recepcji, którego zadaniem jest wspomaganie pracy osób obsługujących uczestników w trakcie wydarzenia. Rejestracja przybywających uczestników, kontrola dostępu do zamkniętych stref oraz narzędzia analityczne z pewnością znacząco wpłyną na ocenę Twojej pracy w trakcie wydarzenia.

Automatyczna identyfikacja uczestników

Podstawową kwestią związaną z obsługą uczestników na miejscu wydarzenia jest sprawna i szybka identyfikacja konkretnego uczestnika. Możesz oczywiście identyfikować swoich gości po nazwisku lub numerze identyfikacyjnym, lecz jest to rozwiązanie odbiegające od nowoczesnych standardów. A tymi standardami jest technologia automatycznej identyfikacji wykorzystująca kody kreskowe lub tagi RFID. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań możesz znacznie skrócić czas niezbędny do wyszukania konkretnego uczestnika, ale także eliminujesz możliwość pomyłki, gdyż kod kreskowy lub tag RFID stanowi de facto unikalny identyfikator uczestnika. ISP S.A. wdraża od wielu lat rozwiązania oparte o technologie automatycznej identyfikacji, więc masz gwarancję, że cały proces będzie działał w 100% niezawodnie.

Kontroluj dostęp uczestników do poszczególnych stref

Oprócz rejestracji gości na recepcji wydarzenia, ważnym aspektem może być dla Ciebie także kontrola dostępu uczestników do poszczególnych stref obiektu, w którym odbywa się twoje wydarzenie. Moduł recepcji umożliwia Ci w prosty i szybki sposób zdefiniowanie odpowiedniej liczby stref oraz praw dostępu grup lub pojedynczych uczestników do wybranych stref. Możesz w ten sposób bardzo prosto i skutecznie ograniczyć dostęp na przykład do restauracji uczestnikom, którzy nie wykupili opcji lunchu. Podobnie ograniczenie dostępu do zamkniętych sesji dla wybranej grupy uczestników może być zrealizowane przez Ciebie bez najmniejszych problemów.

Analizuj aktywność uczestników na wydarzeniu

W każdej branży informacje są czasem cenniejsze niż cokolwiek innego. Dlatego też ten moduł Coffee udostępnia ci specjalne narzędzia analityczne, dzięki którym zarówno w trakcie jak i po zakończeniu wydarzenia możesz przeprowadzić gruntowne analizy aktywności wybranych grup lub indywidualnych uczestników. Uzyskana w ten sposób wiedza może zostać przez Ciebie oraz Twoich partnerów spożytkowana na wiele różnych sposobów.


       Dlaczego warto korzystać z modułu recepcji ?
  
  Moduł recepcji gwarantuje ci możliwość sprawnego przeprowadzenia obsługi uczestników w trakcie trwania wydarzenia. Automatyczna identyfikacja każdego uczestnika wraz z możliwością ograniczania dostępu do wydzielonych stref to kolejne równie ważne zalety tego modułu.