O firmie | Rozwiązania | Referencje | Kariera |Kontakt
  Realizowanie płatności on-line
  • Dostosuj się do standardów
  • Udostępnij płatności on-line
  • Kontroluj wpłaty


Płatności on-line są już standardem na świecie

Umożliwienie uczestnikom uregulowania swoich należności metodą płatności on-line jest już standardem organizowanych wydarzeń na całym świecie. System Coffee także wspiera nowoczesne rozwiązania, więc możesz bez żadnych problemów obsługiwać proces płatności on-line na organizowanych przez Ciebie wydarzeniach. Jedyne co musisz zrobić to wybrać operatora tej usługi jak choćby Dotpay, E-card czy Polcard i podpisać z operatorem stosowną umowę. W wyniku otrzymasz indywidualny numer klienta, który musisz wprowadzić do panelu konfiguracyjnego Coffee i na tym kończą się twoje obowiązki bo resztą zajmie się Coffee.

Udostępnij tą metodę uczestnikom

Kiedy już zdecydujesz się na obsługę płatności on-line i podpiszesz stosowną umowę z operatorem tej usługi, możesz od razu udostępnić możliwość płatności on-line uczestnikom. Możesz na przykład tak skonfigurować system, aby po zakończeniu rejestracji uczestnik od razu mógł zapłacić on-line. Także po zalogowaniu się każdy z uczestników na stronie startowej będzie miał specjalny link do realizacji płatności on-line. Sama płatność polega na tym, że uczestnik wybiera ze swoich należności jedną, kilka lub wszystkie opłaty, a następnie jest przenoszony do serwisu operatora usługi w ramach szyfrowanego bezpiecznego połączenia. Takie podejście gwarantuje także Tobie bezpieczeństwo, gdyż żadne poufne dane jak numery kart kredytowych nie są przechowywane w systemie Coffee i nikt poza operatorem nie ma do nich dostępu. Po zrealizowaniu płatności on-line system informatyczny operatora powiadamia automatyczne system Coffee o statusie rozliczenia i w razie pozytywnej autoryzacji Coffee automatycznie księguje wpłatę na indywidualnym koncie uczestnika. Podobnie grupy zarejestrowanych uczestników mogą realizować zbiorowe płatności on-line, a system także automatycznie rozksięguje łączną kwotę pomiędzy odpowiednich uczestników.

Kontroluj wpłaty on-line

Abyś mógł sprawować pełną kontrolę nad procesem płatności on-line Coffee udostępnia Ci zestaw raportów i statystyk, dzięki którym możesz na bieżąco śledzić i analizować poszczególne transakcje wykonywane przez uczestników. Najczęściej informacje zawarte w Coffee są bardziej szczegółowe niż raport, który uzyskasz od operatora usługi na koniec tygodnia czy miesiąca, więc masz możliwość dokładniejszego sprawdzenia wybranych transakcji.


       Dlaczego warto korzystać z modułu płatności on-line ?
  
  Moduł płatności on-line to przede wszystkim wygodne rozwiązanie zarówno dla uczestników jak i organizatorów wydarzenia. Ci pierwsi mogą w dowolnym momencie dokonać płatności on-line, a Ty możesz tylko obserwować jak rośnie stan Twojego konta. Obecnie udostępnienie płatności on-line uczestnikom wydarzenia jest już standardem nie tylko na świecie ale i w Polsce.  


Kliknij aby zobaczyć więcejKliknij aby zobaczyć więcej