ISP S.A. -> O firmie -> Partnerzy technologiczni
Partnerzy technologiczni

Firmy, z którymi współpracujemy rozwijając rozwiązania
Microsoft
Instytut Studiów Programistycznych S.A. od początku swojej działalności aktywnie współpracuje z firmą Microsoft rozwijając rozwiązania biznesowe. Zarówno w zakresie narzędzi programistycznych, takich jak Microsoft .net, Visual Studio ale również wykorzystując silnik bazy danych Microsoft SQL Server. Nie bez znaczenia jest doświadczenie w integracji z systemami z serii Microsoft Dynamics.
Współpraca została potwierdzona przez firmę Microsoft poprzez przyznanie statusu Microsoft Indepndent Software Vendor.
Motorola
Współpracę z firmą Motorola Instytut rozpoczął od wejścia na rynek systemu ProInwent, wykorzystującego terminale Motorola PPT 8800. Z roku na rok, współpraca się zacieśniała, a w szczególności w ramach rozwoju systemu Synaptic. Wszystkie rozwiązania mobilne są zgodne z terminalami firmy Motorola oraz potrafią w sposób szczególny wykorzystać unikatowe właściwości tych urządzeń. ISP jako jedna z pierwszych firm w Polsce przygotowała rozwiązanie RFID zgodne z serią modelową MC 9090.
Od 2008 roku Instytut jest zarejestrowany jako Motorola Partner Select Indepnendent Software Vendor.
Datalogic
Instytut w 2007 roku rozpoczął współpracę z największym europejskim producentem terminali mobilnych, firmą Datalogic. Jako jedna z pierwszych polskich firm przygotował rozwiązania w pełni współpracujące z terminalami mobilnymi tego producenta. Współpraca ta zaowocowała wieloma wdrożeniami, potwierdzonymi licznymi referencjami.
Od 2008 roku ISP posiada status Datalogic Authorized Reseller
Zebra
Od początku rozwoju technik związanych z automatyczną identyfikacją, Instytut w zakresie wydruku kodów kreskowych współpracował z firmą Zebra: zarówno w zakresie systemów logistycznych, inwentaryzacyjnych jak i rozwiązań dedykowanych. Pełna zgodność wszystkich systemów oraz wykorzystanie najnowocześniejszych technologii firmy Zebra zostało docenione przyznaniem statusu Zebra Develompent Pertner.
Casio
W 2007 Instytut rozpoczął współpracę z dywizją Casio Mobile Industrial Solutions - częścią międzynarodowej korporacji odpowiedzialną za produkcję elektroniki przemysłowej. Współpraca ta zaowocowała znaczącymi wdrożeniami opartymi na technologiach tego producenta.
Unitech
Zgodność produktów Instytutu z rozwiązaniami przygotowanymi przez Unitech Electronic była przygotowywana stopniowo, głównie w zakresie rozwiązań inwentaryzacyjnych. W roku 2010 wszystkie produkty mobilne Instytutu zostały przystosowane do obsługi tego typu urządzeń. W ofercie firm partnerskich można znaleźć znaczną ilość ofert opartych o rozwiązania tego producenta.


Na skróty
Nasz zespół
Historia ISP
Synaptic
ProInwent
Coffee
Wszystkie nazwy produktów, znaki firmowe, towarowe, logotypy wymienione na stronie są własnością producentów.