O firmie | Rozwiązania | Referencje | Kariera |Kontakt
  Strona internetowa wydarzenia
  • Utwórz stronę w 15 min.
  • Bez kosztów ani wiedzy technicznej
  • Gotowe szablony do twojej dyspozycji
  • Integracja z rejestracją uczestników


Zaprojektuj stronę WWW w 15 minut bez wiedzy technicznej

Moduł strony WWW jest podstawowym składnikiem systemu Coffee. Powstał on z myślą o wszystkich organizatorach, którzy nie mają własnego zaplecza informatycznego niezbędnego do wykonania strony internetowej wydarzenia. Dzięki temu modułowi możesz w prosty i wygodny sposób zaprojektować i opracować kompletną stronę internetową wydarzenia. Co najważniejsze, nie musisz mieć żadnej wiedzy technicznej, a wszystko, czego potrzebujesz to materiały do opublikowania na stronie WWW.

Kilka kroków do celu

Wykonanie strony WWW przy pomocy tego modułu Coffee jest naprawdę proste. Na początku musisz zdecydować, pod jaką domeną będzie funkcjonować strona internetowa wydarzenia, jaki będzie jej tytuł oraz ile wersji językowych będzie na stronie. Następnie Coffee udostępni ci gotowe szablony graficzne, z których możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do twojej koncepcji. Dla wybranego szablonu możesz określić kolorystykę wszystkich elementów strony WWW takich jak: nagłówek, menu główne czy ramka z treścią. Kolejnym krokiem będzie zdefiniowanie zakładek / podstron, które chcesz mieć w menu głównym strony. Możesz zdefiniować dowolną liczbę takich zakładek oraz ustalić ich kolejność wyświetlania w menu głównym.

Ostatnim etapem będzie wypełnienie poszczególnych podstron treścią. Do dyspozycji masz wygodny edytor WYSIWYG o funkcjonalności zbliżonej do programu MS Word. Przy jego pomocy możesz dowolnie formatować treść, a także umieszczać obrazki czy też animacje Flash. W dowolnym momencie możesz podglądać bieżące efekty swojej pracy i korygować poszczególne ustawienia.

Strona WWW wykonana w tym module jest już automatycznie zintegrowana z systemem rejestracji on-line, zatem wraz z ukończeniem pracy nad stroną internetową możesz od razu rozpocząć proces rejestracji on-line uczestników twojego wydarzenia.


Najważniejsze zalety modułu

Najważniejszą zaletą modułu strony WWW Coffee jest to, że możesz w 100% samodzielnie zaprojektować i opublikować stronę internetową wydarzenia bez jakiejkolwiek wiedzy technicznej z tego zakresu. Co więcej gotowe szablony graficzne oraz możliwość dostosowania kolorystyki całej strony daje ci nieograniczone możliwości twórcze. Wygodna edycja treści poszczególnych zakładek uniezależnia cię od informatyków, bo możesz zmienić zawartość strony WWW, kiedy tylko masz taką potrzebę.


       Dlaczego warto korzystać z modułu strony WWW ?
  
  Moduł strony WWW umożliwia Ci zaprojektowanie i opublikowanie kompletnej strony internetowej wydarzenia bez żadnej wiedzy technicznej. Co więcej to elastyczne i wygodne narzędzie daje Ci nieograniczone możliwości w kreowaniu wizualnym strony WWW oraz zarządzaniu jej zawartością i treścią.  


Kliknij aby zobaczyć więcej