O firmie | Rozwiązania | Referencje | Kariera |Kontakt
ISP S.A. -> Rozwiązania -> Synaptic -> Informacje techniczne


Informacje techniczne

Podstawowe zagadnienia informatyczne platformy SynapticSystem WMS Synaptic to kompleksowe rozwiązanie porządkujące gospodarkę magazynową w przedsiębiorstwie. Głównym celem wdrożenia systemu jest zagwarantowanie firmie pełnej kontroli nad gospodarką towarową.

Synaptic.WMS jest zintegrowanym rozwiązaniem informatycznym przeznaczonym do kompleksowej obsługi magazynu. Wykorzystuje kody kreskowe lub RFID do identyfikacji towarów i lokacji. Integralną częścią systemu jest Synaptic.Mobile - aplikacja mobilna dostosowana do pracy pod kontrolą systemu Windows CE lub Windows Mobile.


Architektura systemu:
Aplikacja zbudowana jest w trójwarstwowej architekturze klient serwer. Dzięki modułowej budowie zgodnej z paradygmatem plug-in oraz wykorzystaniu sprawdzonych komponentów zapewnia wysoki poziom dostępności oraz możliwości dedykacji.
architektura synaptic kody kreskowe magazyn


Wydruk etykiet
Synaptic.WMS wspiera różne tryby wydruku etykiet. Możliwy jest zarówno wydruk bezpośrednio z urządzenia mobilnego na drukarkę kodów kreskowych jak i różne tryby wydruku zdalnego za pomocą Synaptic.PrintService.

mobilny wydruk etykier magazynIntegracja z systemami zewnętrznymi
Synaptic.WMS może pracować w dwóch trybach: jako centralna aplikacja zarządzająca magazynem ( stand-alone application ) oraz jako oprogramowanie rozszerzające funkcjonalność systemu ERP/MRPII.
Aby zapewnić przejrzystość oraz wydajność mechanizmów integrujących z systemem zewnętrznym Synaptic.WMS został wyposażony w zewnętrzny moduł Synaptic.Gateway - platformę integracyjną umożliwiającą komunikację z popularnymi systemami ERP występującymi na polskim rynku.
W integracji z systemami zewnętrznymi stosowane są metody: SOA, API, SQL, XML, CSV ( w zależności od budowy systemu zewnętrznego).
wms integracja z SAPNa skróty
Opieka serwisowa
Wersje dedykowane
Rozwiązania sprzętowe

      Masz pytanie, chcesz otrzymać dodatkowe materiały, zaprosić nas na prezentację?
Zadzwoń: + 48 22 826 05 36, napisz do nas: biuro@ispsa.pl, wypełnij formularz
Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie