O firmie | Rozwiązania | Referencje | Kariera |Kontakt
Synaptic WMS
O systemie
Moduły systemu
Metodologia wdrożeń
Korzyści z wdrożenia
Informacje techniczne
Rozwiązania sprzętowe
Opieka serwisowa
Wersje dedykowane
Kontakt z konsultantem

  
Pobierz ulotkę
 Kliknij, aby pobrać materiał informacyjny na temat platformy Synaptic.

ISP S.A. -> Rozwiązania -> Synaptic -> Wersje dedykowane


Wersje dedykowane

Zaawansowane funkcje Synaptic w specyficznych zastosowaniachInstytut Studiów Programistycznych S.A. opierając się na swych kluczowych kompetencjach oferuje klientom możliwość przystosowania Synaptic.WMS do niestandardowych potrzeb. Wyjątkowa architektura aplikacji pozwala na wprowadzanie dedykacji bez naruszania, bazowej wersji programu (core). Dzięki temu, dedykacji może podlegać większość mechanizmów związanych z funkcjonowaniem oprogramowania: od widoków, układów paneli, przez zawartość bazy danych oraz procesy biznesowe. Ważną cechą tego procesu jest zachowanie pełnej spójności z wersją Core, co pozwala na konserwację i rozwój oprogramowania zgodny z zasadami rządzącymi utrzymaniem wersji standardowych.

Procedury służące optymalizacji procesów magazynowania i logistyki wewnętrznej zawarte w Synaptic.WMS mogą wspierać specyficzne procesy z innych dziedzin: laboratoria, archiwizacja dokumentów, pralnie specjalistyczne i inne. Ze względu na plug-in'ową budowę, Synaptic pozwala na wprowadzanie znaczących procesów dedykacyjnych pozwalających odwzorować nie tylko specyficzne procesy logistyczne ale, co ważniejsze niestandardowe potrzeby wynikające ze specjalizacji dziedzinowej.

Realizacja projektu wdrożenia dedykowanego w znaczący sposób różni się od standardowych wdrożeń. Rozszerzenie procesu analitycznego o modelowanie zagadnień specyficznych dla charakterystyki pracy klienta, dostosowanie raportowania, statystyk oraz metody realizacji procesów. Co ważne wszystkie omawiane aspekty zostają szczegółowo opisane w dokumentacji projektowej.

Znaczącym wyzwaniem jest nie tylko poprawne wdrożenie rozwiązania dedykowanego ale również utrzymywanie systemu przez kolejne lata. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom Instytut oferuje atrakcyjny pakiet umów serwisowych dla systemów dedykowanych zapewniających sprawność i aktualność przez wiele lat.
    


Elementy podlegające dedykacji

  • Struktury procesów logistycznych
  • Dane opisowe
  • Struktura obiegu informacji
  • Interfejsy sterujące urządzeniami zewnętrznymi
  • Metodologia zbierania danych
  • Raporty i analizy
Na skróty
Metodologia wdrożeń ISP
Informacje techniczne
Kompetencje serwisowe ISP
?
      Masz pytanie, chcesz otrzymać dodatkowe materiały, zaprosić nas na prezentację?
Zadzwoń: + 48 22 826 05 36, napisz do nas: biuro@ispsa.pl, wypełnij formularz
Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie