O firmie | Rozwiązania | Referencje | Kariera |Kontakt
  Wysyłka zaproszeń na wydarzenie
  • Import adresów e-mail z Excela
  • Automatyczna wysyłka zaproszeń
  • Indywidualne kody do rejestracji
  • Statystyka wykorzystania zaproszeń
  • Wydruk zaproszeń do tradycyjnej wysyłki


Obsługa kampanii mailowych

Moduł wysyłki zaproszeń powstał jako odpowiedź na potrzeby organizatorów wydarzeń w zakresie jak najszerszego poinformowania potencjalnych uczestników o organizowanym wydarzeniu. W końcu powodzenie praktycznie każdego wydarzenia zależy w głównej mierze od liczby uczestników biorących w nim udział. Wykorzystując ten moduł możesz prowadzić masowy proces mailingu, także do uczestników zarejestrowanych w przeszłości w Coffee na organizowane przez Ciebie wydarzenia. Dodatkowy zestaw filtrów umożliwi Tobie odpowiednie wyselekcjonowanie grupy docelowej tak, aby skuteczność akcji promocyjnej była możliwe jak największa.

Rejestracje prywatne dla niestandardowych uczestników

Moduł wysyłki zaproszeń może Ci także posłużyć do rejestrowania uczestników takich kategorii jak: komitet organizacyjny, recenzent czy też sponsor. Najczęściej nie będziesz chciał udostępnić publicznej rejestracji takich uczestników ze względu na potencjalne niebezpieczeństwo rejestracji osób niepowołanych. Wtedy właśnie możesz wykorzystać ten moduł do wysyłki indywidualnych lub grupowych zaproszeń, które zawierają automatycznie wygenerowany link, który posłuży uczestnikom do wejścia w rejestrację on-line na twoje wydarzenie.

Rejestracja na zamknięte wydarzenia

Moduł wysyłki zaproszeń to także świetne narzędzie, kiedy organizujesz wydarzenie, na które chcesz zaprosić stricte wyselekcjonowaną grupę uczestników. Możesz w takim przypadku automatycznie wygenerować unikalne kody do rejestracji i wysłać je zwykłą wiadomością e-mail do potencjalnych uczestników. Alternatywnie możliwe jest wydrukowanie gotowych zaproszeń i wysłanie ich tradycyjną pocztą. W tym przypadku moduł ten wygeneruje dla Ciebie etykiety adresowe, aby maksymalnie oszczędzić Twój czas.

Statystyka wykorzystania zaproszeń

Niezależnie do jakich celów posłuży ci ten moduł, daje ci on jeszcze jedną bardzo istotną funkcję. Możesz bowiem na bieżąco śledzić postęp wykorzystania zaproszeń oraz analizować ich ogólne wykorzystanie.       Dlaczego warto korzystać z modułu zaproszeń ?
  
  Moduł zaproszeń udostępnia Ci szereg wygodnych narzędzi do prowadzenia masowych akcji marketingowych, ale także umożliwia Ci przeprowadzanie rejestracji uczestników na zamknięte wydarzenia prywatne. Dodatkowe statystyki i zestawienia gwarantują Ci pełną kontrolę nad wykorzystaniem wysyłanych przez Ciebie zaproszeń.