Kontakt

Dbamy o twoją prywatność.

Młodszy programista C#, .NET

Instytut Studiów Programistycznych S.A. - producent oprogramowania dla biznesu, poszukuje pracownika na stanowisko młodszego programisty systemu informatycznego w technologii C#/.NET.

Wymagania podstawowe:

  • Posiadasz doświadczenie w programowaniu w technologii .NET z wykorzystaniem języka C#, w szczególności Windows Forms, WPF lub Xamarin.Forms
  • W stopniu podstawowym znasz język zapytań SQL
  • Jesteś osobą komunikatywną i nie stanowi dla Ciebie problemu kontakt z osobami nietechnicznymi
  • Cechuje Cię kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, oraz chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
  • Potrafisz pracować w zespole
  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

Zadania pracownika:

  • Utrzymywać i pracować nad rozbudową bieżących funkcjonalności systemu
  • Tworzyć nowe rozwiązania zgodnie z założeniami projektu
  • Współpracować z wewnętrznym działem wsparcia technicznego
  • Aktywnie uczestniczyć w wewnętrznych spotkaniach analitycznych

Mile widziane:

  • Znajomość ASP.Net MVC
  • Ugruntowana wiedza informatyczna
  • Studia informatyczne (ukończone, bądź w trakcie)
  • Znajomość serwera bazy danych Microsoft SQL Server
  • Znajomość systemów wersjonowania (w szczególności SVN)
  • Znajomość środowiska Visual Studio 2017 lub Visual Studio 2019
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze całego etatu
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Możliwość szybkiego rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań zawodowych
  • Możliwość wykazywania się kreatywnością w realizacji wyznaczonych zadań
  • Ciekawą pracę, pozbawioną rutyny i schematyczności
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Stabilność zatrudnienia

Dołącz do nas już teraz!

Wgrany plik waży więcej niż 10MB. Wgraj CV nie przekraczające 10MB :)

Dołącz juz teraz!