Kontakt

Dbamy o twoją prywatność.
Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką ochrony prywatności. Czytaj więcej: Polityka plików cookies

POZNAJ NASZYCH KLIENTÓW

Od 2003 roku zdobyliśmy
zaufanie setek Klientów

Tworząc nasze autorskie rozwiązania informatyczne, opieramy się na ścisłej współpracy i doborze rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy jakości. Od początku naszej działalności nieprzerwanie świadczymy nasze usługi wiodącym firmom w Polsce i na świecie. Wiemy jak dynamicznie zmienia się świat, dlatego stawiamy na długotrwałe relacje biznesowe.

P4 Sp. z o.o.

Naszym celem biznesowym było wdrożenie systemu, który dostarczy nam nieograniczonych możliwości skalowania i odwzorowania każdego szczegółu w zachodzących procesach ​logistycznych w naszych magazynach. Jednocześnie szukaliśmy profesjonalnego partnera w zakresie współpracy i rozwoju logistyki 4.0. Wybór padł na Zespół ISP i Platformę Synaptic. W tej chwili nie tylko utrzymujemy stworzone środowisko logistyczne, ale również rozszerzamy je o innowacyjne rozwiązania na dalszych obszarach logistyki

Marcin Wolny, Kierownik Działu Wsparcia Usług Korporacyjnych

Global Congress Sp. z o.o.

Coffee od kiedy pamiętam pomaga nam w rejestracji uczestników, dopilnowaniu aby każdy uczestnik miał nocleg oraz każdy z zarejestrowanych dokonał płatności.

Hanna Bargieł

MW Sciencemeetings

Gdybym miał dzisiaj zorganizować konferencję bez wsparcia systemu Coffee i doświadczenia firmy ISP, na pewno musiałbym zaangażować więcej ludzi, poświęcić więcej uwagi oraz czasu.

Maciej Wieczorek

MCC Consulting Sp. z o.o.

Cenie Sobie współprace z ISP za szybkość działania oraz dobre wsparcie techniczne. Pracowałam już z wieloma systemami rejestracji, lecz z tym zostałam na dłużej.

Agnieszka Mandziej–Zdzieszyńska